• Chróm 200 mcg Webber Naturals

Chróm, HVP*, 200 mcg od Webber Naturals je nevyhnutný minerál potrebný na produkciu inzulínu, ktorý pomáha telu udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi. Strava s vysokým obsahom rafinovaných a spracovaných potravín môže spôsobiť nedostatok chrómu.

Cukrovka, metabolický syndróm a inzulínová rezistencia sú problémy súvisace s glukózou v krvi, ktoré môžu skrátiť dĺžku a kvalitu života. Súvisia so schopnosťou tela produkovať alebo reagovať na inzulín, hormón, ktorý umožňuje glukóze vstúpiť do buniek tela, kde sa premení na energiu. Dosiahnutie rovnováhy medzi hladinami glukózy v krvi a hladinami inzulínu je nevyhnutné pre celkové zdravie a pohodu. Glukóza je potrebná, aby ste vyhoveli vašim energetickým požiadavkám, ale keď sú hladiny cukru v krvi príliš vysoké alebo príliš nízke, alebo keď  sa hladina „špicatí“ a „potápa“, môže to viesť k mnohým zdravotným problémom.

Chróm je dôležitý stopový minerál, ktorý telo používa na mnohé funkcie, ale najmä na uľahčenie pôsobenia inzulínu, zvyšuje absorpciu cukru z krvi do tkanív tela. Mnoho severoamreických diét môže byť ochudobnench o chróm, čo prispieva k inzulínovej rezistencii a cukrovke 2.typu. Chróm od spoločnosti Webber Naturals môže pomôcť obnoviť normálne metabolické spracovanie uhľohydrátov, normalizovať hladinu glukózy v krvi a znížiť inzulínovú rezistenciu.

  • Pomáha regulovať hladinu cukru v krvi.
  • Ideálne pre vysokú alebo nízku hladinu cukru v krvi.
  • Chelátované pre ľahkú absorpciu.

Poskytuje podporu zdravému metabolizmu glukózy. Chróm pomáha telu metabolizovať uhľohydráty a tuky a je faktorom udržiavania dobrého zdravia.

Zloženie: Elementárny chróm (HVP*) 200 mcg
* HVP: hydrolyzovaná rastlinná bielkovina (získavaná z ryže)

Ostatné zložky: Fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý rastlinného stupňa (lubrikant), sodná soľ kroskarmelózy.

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.

Dávkovanie: 1 tableta denne.

Balenie: 180 | Forma: tablety
 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Chróm 200 mcg Webber Naturals

  • 10.90€

  • Bez DPH: 9.08€

Súvisiace produkty

Chróm s GTF Webber Naturals

Chróm s GTF Webber Naturals

Chróm s GTF. Cukrovka je ochorenie, ktoré vzniká pri nedostatočnej tvorbe inzulínu v pankrease ..

7.80€ 9.80€ Bez DPH: 6.50€

PGX DAILY® Riadenie hmotnosti Webber Naturals

PGX DAILY® Riadenie hmotnosti Webber Naturals

PGX DAILY® Riadenie hmotnosti Webber Naturals. Regulácia telesnej hmotnosti je pre väčšinu ľudízdĺha..

36.90€ Bez DPH: 30.75€

Webbernaturals