• Čučoriedkový extrakt 500 mg Bonus Webber Naturals

Koncentrát čučoriedok v pomere 36: 1 od spoločnosti Webber Naturals obsahuje BlueRich, koncentrát čučoriedok, ktorý sa ukázal byť účinný v boji proti voľným radikálom, ktoré urýchľujú proces choroby a starnutia. Čučoriedky sú silné antioxidanty pre udržanie dobrého zdravia. Každá kapsula obsahuje koncentrát 36: 1, čo zodpovedá 36 g čučoriedok jednému gramu koncentrátu.

Čučoriedky sú silné antioxidanty. Antioxidanty pomáhajú neutralizovať vedľajšie škodlivé produkty metabolizmu, nazývané voľné radikály, ktoré môžu viesť ku vzniku množstva chorôb súvisiacich s vekom. V porovnaní s iným čerstvým ovocím a zeleninou majú čučoriedky najvyššiu antioxidačnú schopnosť a vykazujú široké spektrum súvisiacich zdravotných výhod.

Výskum ukazuje, že antokyány, skupina pigmentov tvorených v bunkách rastlín, ktoré produkujú svoje hlboké farby, pomáhajú udržiavať ľudské zdravie tým, že podporujú videnie, regulujú hladinu glukózy v krvi, zlepšujú cirkuláciu a spomaľujú účinky starnutia, najmä stratu pamäti a pohybové schopnosti.

Koncentrát čučoriedok v pomere 36: 1 od spoločnosti Webber Naturals obsahuje koncentrát čučoriedok BlueRich, ktorý podporuje zdravé hladiny cholesterolu a krvný tlak. Jeho vysoká koncentrácia ORAC (kapacita absorpcie kyslíkových radikálov) naznačuje, že BlueRich je účinný v boji proti voľným radikálom, ktoré urýchľujú proces choroby a starnutia.

  • Antioxidant pre udržanie dobrého zdravia.
  • Vysoká hodnota ORAC, vďaka čomu je veľmi účinný v boji proti voľným radikálom.
  • Jedna kapsula obsahuje 2,5% antokyanov.

Antioxidant pre udržanie dobrého zdravia. ORAC je dobre známy laboratórny test používaný na meranie antioxidačného potenciálu potravín prostredníctvom jeho schopnosti stabilizovať známu koncentráciu voľných radikálov. Vysoká koncentrácia ORAC naznačujesilné antioxidačné schopnosti.

Zloženie: BlueRich® čučoriedkový koncentrát v pomere 36: 1 (Vaccinium corymbosum) (ovocie) (2,5% antokyanov) 500 mg

Ostatné zložky: Ryžový škrob, želatínová kapsula (želatína, čistená voda), oxid kremičitý, stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant).

Ďalšie informácie: Ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, užívanie konzultujte so svojim lekárom/lekárnikom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 1-3 kapsule denne.

Balenie: 90 +30 | Forma: kapsuly
 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Čučoriedkový extrakt 500 mg Bonus Webber Naturals

  • 16.67€

  • Bez DPH: 13.89€

Súvisiace produkty

Luteín a Zeaxantín 20 mg Webber Naturals

Luteín a Zeaxantín 20 mg Webber Naturals

Makulárna degenerácia súvisiaca s vekom (AMD) je hlavnou príčinou slepoty u dospelých nad 40 rokov. ..

17.02€ Bez DPH: 14.18€

Webbernaturals