• Diabetex™ PGX + Moruša Webber Naturals

Diabetex PGX, s Morušou od Webber Naturals, obsahuje PGX (PolyGlycopleX®), unikátnu zmes vo vode rozpustnej vlákniny, u ktorej je vedecky dokázané, že bezpečne a účinne normalizuje hladinu cukru v krvi, znižuje chuť do jedla, podporuje chudnutie a podporuje zdravú hladinu cholesterolu. Extrakt z listov moruše tiež pomáha vyrovnať hladinu cukru v krvi oneskorením metabolizmu sacharidov.

PGX (PolyGlycopleX®) je nový komplex rastlinnej vlákniny, ktorý pomáha udržiavať zdravú hladinu cukru v krvi a podporuje reguláciu hmotnosti. * Zlé stravovacie návyky a iné faktory môžu spôsobiť občasnú nestabilitu hladiny cukru v krvi a hlad. Pri užívaní pred jedlom PGX absorbuje vodu a expanduje, čím zvyšuje viskozitu (hrúbku) potravy v tráviacom trakte. To spomaľuje vstrebávanie sacharidov a účinne znižuje glykemický index potravy. * PGX pomáha pri regulácii telesnej hmotnosti stabilizovaním výkyvov hladiny cukru v krvi, takže sa budete cítiť najedený dlhšie a môžete sa vyhnúť prílišnej žiadostivosti po jedle a občerstvovaniu sa medzi jednotlivými jedlami. Extrakt z moruše pomáha znižovať nárast hodnoty cukru v krvi po jedle blokovaním účinku niektorých enzýmov * Diabetex PGX od Webber Naturals kombinuje prednosti PGX a morušového extraktu na podporu zdravej hladiny cukru v krvi a pomáha podporovať bezpečnú reguláciu telesnej hmotnosti.

  • Podporuje zdravú hladinu cukru v krvi a zvyšuje citlivosť na inzulín.
  • Kontroluje chuť do jedla pre zdravé chudnutie a znižuje žiadostivosť po jedle.
  • Obsahuje 25 mg extraktu z moruše (z listov) pre dodatočnú podporu správnej hladiny cukru v krvi.
  • Účinne znižuje glykemický index jedál.

Znižuje chuť do jedla pomocou pocitu plnosti. Pomáha znižovať glykemický index. Podporuje zdravú hladinu cukru v krvi. Pomáha znižovať zvýšené hladiny celkového a LDL cholesterolu.

PGX (PolyGlycopleX®) je nový komplex rastlinnej vlákniny, ktorý pomáha udržiavať zdravú hladinu cukru v krvi a podporuje chudnutie. Zlé stravovacie návyky a iné faktory môžu spôsobiť, že hladina cukru v krvi sa zvýši a klesne, čo spôsobuje hlad a dlhodobé problémy s reguláciou hladiny cukru v krvi. To môže viesť k vážnym zdravotným problémom. Pri užívaní pred jedlom, PGX absorbuje vodu a expanduje, zvyšuje viskozitu (hrúbku) potravy v tráviacom trakte. To spomaľuje absorpciu sacharidov a účinne znižuje glykemický index potravy. PGX pomáha pri regulácii telesnej hmotnosti stabilizovaním výkyvov hladiny cukru v krvi, takže sa budete cítiť najedený dlhšie a môžete sa vyhnúť prílišnej túžbe po jedle a občerstvovaniu sa medzi jednotlivými jedlami a tak aj prírastkom hmotnosti. Listy moruše sa tradične používajú na prevenciu a liečbu cukrovky. Extrakt z moruše pomáha znižovať nárast hodnoty cukru po jedle tým, že blokuje pôsobenie určitých enzýmov. Diabetex PGX od Webber Naturals kombinuje výhody PGX a morušového extraktu pre stabilizáciu hladiny cukru v krvi a na podporu zdravého úbytku hmotnosti, bezpečne a prirodzene.

Zloženie: PGX® (PolyGlycopleX®)(Amorphophallus konjac,sodium alginate, xantánová guma) 800 mg, Morušový Extrakt Prášok (Morus alba)(list) 25 mg

Ostatné zložky: Triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, kapsuly z mäkkého gélu (želatína, glycerín, čistená voda, karob, antokyaníny, oxid titaničitý), žltý včelí vosk, lecitín.

Ďalšie informácie: Ak ste mladší ako 18 rokov, tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom. Ak užívate lieky, užite jednu hodinu pred alebo dve hodiny po užití PGX. Ak je vaším cieľom dosiahnuť zníženie telesnej hmotnosti, alebo ak máte cukrovku alebo lieky na zníženie hladiny cholesterolu, poraďte sa pred použitím s kvalifikovaným lekárom. Ak spozorujete príznaky hypoglykémie vrátane pocitu úzkosti, závratov, trasenia, potenie, nevoľnosti alebo bolesti hlavy, prerušte užívanie a poraďte sa s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: Môže sa užívať s ot bez jedla s pohárom vody (150-500 ml) alebo podľa pokynov zdravotníckeho pracovníka. Konzultujte lekára za účelom použitia po 4 týždňoch

Balenie: 80 | Forma: softgels
  

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Diabetex™ PGX + Moruša Webber Naturals

  • 26.20€

  • Bez DPH: 21.83€

Súvisiace produkty

Diabetex™ Multivitamín s minerálmi Webber Naturals

Diabetex™ Multivitamín s minerálmi Webber Naturals

Tento výživový doplnok s obsahom viacerých vitamínov poskytuje kľúčové živiny pre rovnováhu cukru v ..

18.30€ Bez DPH: 15.25€

Webbernaturals