• L-Lysine 1000 mg Webber Naturals

L-Lysine 1000 mg je esenciálna aminokyselina L-Lysin je potrebná k syntéze niektorých životne dôležitých bielkovín. Je dôležitá pri raste, regenerácii, uzdravení tkanív a k tvorbe protilátok, hormónov a enzýmov. U detí je dôležitá pre rast a vývoj ich kostí. U dospelých sa zúčastňuje na zabudovaní vápnika a udržanie rovnováhy dusíka v tele. L-Lysin pomáha pri tvorbe svalových bielkovín a preto je veľmi dôležitý pri pooperačnej a poúrazovej rehabilitácii.

Zloženie: L-Lysine (hydrochloride) 1000 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová, sodná soľ kroskarmelózy, povlak (uhľohydrát guma, glycerín), rastlinný stearát horečnatý stupeň (mazivo), oxid kremičitý.

Neobsahuje: Bez umelých farbív, konzervačných látok alebo sladidielbez mlieka a mliečnych výrobkov, cukru, pšenice, lepku, kvasníc, sóje, vajcia, ryby, kôrovcov, živočíšnych produktov, soli, orechov alebo geneticky modifikovaných organizmov (non GMOs).

Ďalšie informácie: Poraďte sa s lekárom pred použitím, ak máte nízky obsah bielkovín, alebo ak ste tehotná alebo dojčiaca ženaUchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie2 kapsule 1 denne alebo podľa pokynov lekáraPoraďte sa s lekárom pri užívaní dlhšom ako 6 mesiacov.

Balenie: 60 | Forma: tablety
  

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

L-Lysine 1000 mg Webber Naturals

  • 10.80€

  • Bez DPH: 9.00€

Webbernaturals