Čistota je neoceniteľná

Trvalá udržateľnosť
Pretože nie všetky rastliny sa dajú dopestovať v Kanade, pestujeme si ich tam, kde to podmienky umožňujú. Takto dokážeme kontrolovať kvalitu, čerstvosť a čistotu všetkých rastlinných produktov, ktoré predávame. Máme rozsiahlu poľnohospodársku farmu v údolí kanadského Okanaganu, ktorá umožňuje pestovať ekologicky. Pozbieraná čerstvá úroda sa spracuje niekoľko hodín po dodaní pri zachovaní optimálnej potencie a účinku.

Užívajte naše produkty rady EchinaMax® (a odporúčame Vám to užívať!). Bolo vedeckými testami dokázané, že echinacea podporuje budovanie imunity. Naša certifikovaná, ekologicky pestovaná Echinacea purpurea sa zberá čerstvá. Testuje sa každý zber a každá šarža určená ako rastlinná zložka pre výrobu. Sme presvedčení, že každá EchinaMax kapsula, tableta či kvapka z tinktúry obsahuje všetko to najlepšie z najcennejších prírodných látok obsiahnutých v echinacei a to vďaka kombinácii tradičných postupov, certifikovaného ekologického pestovania a poľnohospodárskej praxe a naj-sofistikovanejších vedeckých poznatkov aplikovaných v našich laboratóriách.

WN vyrába z vlastných surovín, ktorých zoznam neustále rastie. Produkty obsahujú brusnice, čučoriedky, multi-ovocné koncentráty a tiež unikátne výživové zložky ako PGX® ( PolyGlykoPlex ®) – ako ďalšia z ciest, ako zaručiť integritu našich hotových výrobkov.

Naša výroba
Boli ste už niekedy pri výrobe rastlinného doplnku? Boli by ste prekvapený. Pretože sa zaoberáme Vašim zdravím, naše výrobky sú produkované podľa rovnako presných výrobných štandardov ako lieky – s rovnako dôslednou starostlivosťou a kontrolou. Pri výrobe dodržiavame postupy správnej výrobnej praxe (GMP). Ak si zoberieme ktorúkoľvek formu výživového doplnku, tabletu, kapsulu, mäkkú želatínovú kapsulu, prášok, roztok alebo granulu, sú vyrábané pre Vás v prevádzkach, na zariadeniach a s kvalitne zaškoleným personálom tak, aby výsledkom bola špičková kvalita našich prírodných produktov pre Vaše zdravie.

Formulácie a formy
Webber Naturals je známe vďaka vývoju špecifických riešení, ktoré sa týkajú najbežnejších zdravotných problémov spotrebiteľov. Sme jedným z mála výrobcov v Severnej Amerike so zariadením na enkapsuláciu mäkkých želatínových kapsúl a odbornosťou, ktorá nám dovoľuje poskytovať veľa našich produktov v tejto populárnej forme. Okrem tabliet a kapsúl, vyrábame tiež prášky, tinktúry, roztoky a sirupy. V o Webber Naturals berieme kvalitu, čistotu a účinnosť našich produktov veľmi vážne. Od pestovania alebo iného získavania surovín po finalizovanie a balenie tovaru, prísne sledujeme výrobný proces, aby sme mali istotu, že náš spotrebiteľ dostane iba najlepšie produkty.

V dnešnej globálnej ekonomike, vzájomná ekonomická závislosť diktuje, že iba krajiny, ktorých produkcia je účinná a cenovo efektívna, prežijú. Zo znamená, dodávateľské zdroje môžu byť v priebehu času presunuté. Niektoré materiály sa dajú získať z desiatok krajín, kým iné snáď iba z jednej. Bez ohľadu na to, odkiaľ je zdroj ingrediencie, bremeno zodpovednosti však zostáva na nás.

Dokonalá harmónia vedy a prírody.
Členmi vedeckého tímu holista sú lekári, prírodní liečitelia, chemickí odborníci, odborníci na liečivé rastliny a tvorcovia receptúr. Ich odbornosť zaručuje, že každý výrobok obsahuje dostatočnú hladinu kľúčových zložiek, ktoré preukázateľne prispievajú k zlepšeniu zdravia a krásy.

Naši vedci testujú každú šaržu vstupných surovín pred ich spracovaním do výsledného produktu pomocou najnovších vedeckých skúšobných postupov (kvapalinová chromatografia s vysokým rozlíšením a analýza pomocou atómového spektrometra).

Produkty sú kontrolované a skúšané v každom stupni výrobného postupu, od počiatočnej formulácie, cez zmiešavanie, výrobu a balenie. Detailné testy zaručujú, že každá fľaša z každej šarže je v súlade s tvrdeniami na označení a ďalšími kritériami. Holista ponúka unikátne produkty, ktoré sú kvalitné a spoľahlivé.

Webber Naturals tiež vykonáva laboratórny a klinický výskum s cieľom zabezpečiť účinnosť všetkých našich produktov. Náš výskum zaručuje, že môžeme garantovať bezpečnosť, čistotu a potenciu všetkých surovín. Sme lídrom v oblasti zabezpečenia kvality a naše laboratórne zariadenia sú najväčšie a naj-sofistikovanejšie v Kanade.

Pre Webber Naturals máme rozsiahly tím, ktorý zahŕňa výskumné a vývojové laboratóriá, kontrolu kvality, zabezpečenie kvality a skupiny pre vývoj produktov. V týchto a ďalších oddeleniach pracuje viac ako 50 vedcov, ktorí zaručujú výrobu bezchybných produktov s garanciou zdravotnej bezpečnosti a účinnosti.

Výskum a vývoj
Ktoré výrobky sú najúčinnejšie? Akým spôsobom účinkujú? To je práca pre náš WN farmaceutický vedecký tím, aby na tieto otázky hľadal odpovede zabezpečil, aby naše výrobky spĺňali Vaše zdravotné požiadavky a tým si získali Vašu dôveru.

Naši vedci, technológovia a výrobný tím, vyzbrojení odborným vzdelaním z biológie, medicíny, poľnohospodárstva, farmakológie a chémie, zabezpečujú kontrolu kvality na každom výrobnom kroku.

Našim pridaným benefitom je aj fakt, že máme svojich vlastných odborníkov v oblasti liečivých rastlín a prírodných liečiteľov, ktorí sú znalcami jedinečných schopností prírodnej medicíny.

Naše produkty sú testované a podrobované kontrole kvality, testom na čistotu a účinnosť od sejby až po skladovanie. Z každého materiálu sa odosiela vzorka na skúšanie a vyhodnotenie podľa vopred schválených špecifikácií. Výsledky sú verifikované pomocou prísnych štandardov na pravosť, čistotu a účinnosť. WN Pharmaceuticals znamená, že máme pre Vás spoľahlivé, bezpečné a účinné produkty.

Zabezpečenie kvality
Holista je známa pre svoje jedinečné prírodné produkty a formulácie a uznávaná v celej Severnej Amerike pre svoj záväzok kontroly kvality „od základu“. Vytvára vynikajúce prírodné dop
lnky a špičkové produkty pestovaním na vlastných farmách, vlastnými spracovateľskými a výrobnými zariadeniami a s vlastnými laboratóriami.

Webbernaturals