• Kava kava 250 mg Webber Naturals

Obyvatelia ostrovov južného Pacifiku po stáročia používali práškový koreň kavy na zlepšenie relaxácie, nálady a na podporu pokojného spánku. Výskum nedávno potvrdil výhody, bezpečnosť a účinnosť Kavapure®, ušľachtilej odrody Vanuatuan kava a najvyššej dostupnej kvality kava.

Kava (Piper methysticum) je pôvodom z južných pacifických ostrovov, kde má dlhú históriu použitia ako bezpečný a prirodzený spôsob navodenia pokoja a relaxácie. Tradične sa korene lámu konumujú sa s vodou alebo mliekom a následne sa využívajú ako nápoj na náboženských, kultúrnych a spoločenských stretnutiach, aby pomohli zlepšiť náladu, sústredenie a navodili pocit radosti.

Vedecké štúdie pripisujú výhody tohto práškového koreňového extraktu kavalaktónom, zlúčeninám, ktoré preukázali upokojujúci účinok. Kavalaktóny sú považované za látky, ktoré pomáhajú znižovať fyzický dopad stresu, zvyšujú pocity veselosti a pomáhajú pri pokojnom spánku. Hoci kava nie je skutočným sedatívom, obyvatelia južného Pacifiku a tí, ktorí trpia nespavosťou kvôli občasným úzkostiam, pri užívaní kavy často uvádzajú lepšiu kvalitu spánku.

Na rozdiel od niektorých iných anxiolytík, kava nie je návyová a je dobre tolerovaná bez výrazných vedľajších účinkov. Kava Kava od spoločnosti Webber Naturals predstavuje produkt Kavapure, ktorý nie je GMO a patrí medzi ušľachtilé odrody kavy z ostrova Vanuatu v južnom Pacifiku. Štandartne obsahuje 75 mg kavalaktónov v 250 mg každej vegetariánskej kapsuly, a preto pomáha podporovať stav duševného pokoja a zlepšenie sústredenosti, najmä v časoch stresu.

  • Štandardizovaná na 30% kavalaktónov.
  • Obsahuje Kavapure, farmaceuticky kvalitnú kavu, ktorá zaisťuje najvyššiu potenciu a biologickú dostupnosť.
  • Klinicky testovaná a schválená z hľadiska bezpečnosti a účinnosti.
  • Prirodzený spôsob, ako navodiť pocit pokoja a podporovať relaxáciu.
  • Podporuje pokojný spánok.
  • Vhodné pre vegetariánov a vegánov; nie-GMO

Používa sa v bylinnej medicíne ako upokojujúci prostriedok a / alebo prostriedok na spánok.

Zloženie: Extrakt Kavapure® Kava kava (Piper methysticum) (koreň) 250 mg, Kavalaktóny (30%) 75 mg

Ostatné zložky: Vegetariánska kapsula (uhľohydrátová guma, čistená voda), mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant), oxid kremičitý.

Ďalšie informácie: Poraďte sa s lekárom, ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú. Užívanie alkoholu alebo anti-konvulzívami sa neodporúča. Nadmerné užívanie, alebo použitie s výrobkami, ktoré spôsobujú ospalosť, môže narušiť vašu schopnosť viesť vozidlo alebo obsluhovať ťažkú techniku. Prestaňte používať a poraďte sa s lekárom, ak sa u vás objavia príznaky, ktoré môžu signalizovať problémy s pečeňou (napr. nevysvetliteľná únava, bolesť brucha, horúčka, vracanie, tmavý moč, žlté oči alebo koža). Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 2 kapsule denne. Pre užívanie viac ako 6 mesiacov konzultujte s lekárom.

Veľkosť balenia: 60 | Forma: vegetariánske kapsule
 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Kava kava 250 mg Webber Naturals

  • 26.33€

  • Bez DPH: 21.94€

Webbernaturals