• Kolagén + kyselina hyalurónová a bór Webber Naturals

Kolagén + kyselina hyalurónová a bór od spoločnosti Webber Naturals sú spoločnou podpornou formuláciou, ktorá kombinuje výhody klinicky podporovaného kolagénu UC-II®, bóru a kyseliny hyalurónovej. Kolagén UC-II napomáha zdraviu kĺbov, zatiaľ čo kyselina hyalurónová pôsobí ako lubrikácia kĺbov a iných tkanív. Táto receptúra pomáha zmierniť bolesť a stuhnutosť kĺbov, zvýšiť pohyblivosť kĺbov u ľudí trpiacich osteoartrózou a zmierniť bolesť kĺbov vyvolanú aktivitou - iba jednou mini kapsulou denne.

Kolagén + kyselina hyalurónová a bór kombinujú klinicky študovaný komplex kolagénu UC-II s kyselinou hyalurónovou a bórom, čím pomáhajú podporovať zdravie kĺbov - to všetko obsahuje jedna mini kapsula denne. Kolagén hrá dôležitú úlohu pri tvorbe kĺbovej chrupavky. Komplex kolagénu UC-II je patentovaná forma nedenaturovaného kolagénu typu II, ktorý pomáha podporovať zdravie kĺbov. Uchovaním nedenaturovanej formy si kolagén typu II udržuje v tele svoju biologickú aktivitu a účinnosť. Každá malá kaplety obsahuje 40 mg UC-II. Je to rovnaká dávka ako v klinických štúdiách, ktorá pomáha zmierniť bolesť a stuhnutosť kĺbov u ľudí trpiacich osteoartrózou, zmierniť bolesť kolenných kĺbov pri chôdzi a výstupe po schodoch a zlepšiť mobilitu osôb trpiacich osteoartrózou.

  • Denne užívajte iba jednu mini kapsulu.
  • Obsahuje kolagén UC-II, patentovanú značku podporovanú výskumom.
  • Kombinuje kolagén, kyselinu hyalurónovú a bór pre synergickú podporu.
  • Pomáha zmierniť bolesť a stuhnutosť kĺbov u ľudí trpiacich osteoartrózou.
  • Pomáha zlepšovať / zvyšovať mobilitu osôb trpiacich osteoartrózou.
  • Pomáha znižovať bolesť kĺbov spôsobenú cvičením.

Kyselina hyalurónová sa nachádza v synoviálnej tekutine medzi kĺbmi a bór je minerál, ktorý pomáha udržiavať zdravý metabolizmus vápnika. Aj keď sú tieto živiny hodnotné samy osebe, pridaním kolagénu môžu prispieť k ešte lepšiemu zmierneniu bolesti kĺbov.

Kolagén + kyselina hyalurónová a bór poskytujú malé, ale účinné dávkovanie v mini kapsulách, ktoré sa veľmi ľahko prehltnú. Je to fantastická voľba pre ľudí, ktorí chcú podporovať zdravie kĺbov, zmierňovať bolesti spojené s osteoartrózou a udržiavať mobilitu.

Podporuje zdravú funkciu kolenných kĺbov zlepšením flexibility kolien počas cvičenia. Pomáha znižovať osteoartritickú bolesť kolenného kĺbu pri chôdzi a výstupe po schodoch. Pomáha zmierniť bolesť a stuhnutosť kĺbov u osôb trpiacich osteoartrózou. Pomáha znižovať bolesť kĺbov spôsobenú cvičením. Pomáha zlepšovať / zvyšovať mobilitu osôb trpiacich osteoartrózou. Pomáha udržiavať zdravý metabolizmus vápnika.

Zloženie: Kolagénový komplex UC-II® 40 mg Obsahujúce 27,2 mg chrupavky kuracieho hrudníka (Gallus gallus) poskytujúce: Celkový obsah kolagénu 10 mg, Nehydrolyzovaný kolagén typu II 1,2 mg, Bór (glycinát) 3,36 mg, Kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný) 3,3 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylcelulóza, poťah (uhľohydrátová guma, glycerín), sodná soľ kroskarmelózy, oxid kremičitý, stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant).

Ďalšie informácie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, máte reumatoidnú artritídu, osteoartritídu, ochorenie obličiek alebo ste dostali diagnostikovanú rakovinu závislú od estrogénu, pred použitím sa poraďte s lekárom. Ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú, obráťte sa na lekára. Niektorí ľudia môžu mať zápchu a / alebo bolesti hlavy. Nepoužívajte v prípade známej alergie / precitlivenosť na kurča. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 1 kapsula denne, užívaná s vitamínom D a vápnikom alebo ako určí lekára. Vitamín D a vápnik je možné získať prirodzene ako súčasť zdravej vyváženej stravy.

Balenia: 40 Forma: mini kaplety
   

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Kolagén + kyselina hyalurónová a bór Webber Naturals

  • 26.22€

  • Bez DPH: 21.85€

Webbernaturals