• Vápnik (Calcium) Plus Vitamín D3, K2 + Minerály Webber Naturals

Vápnik Plus od spoločnosti Webber Naturals poskytuje dennú dávku vápniku na budovanie kostí spolu s dôležitými kofaktormi horčíka, zinku, medi, mangánu a vitamínov D3 a K2. Tieto živiny spoločne podporujú vstrebávanie, využitie a ukladanie vápnika pre zdravé kosti a zuby.

Jedna z troch žien a jeden z piatich mužov v Kanade trpí počas svojho života osteoporotickou zlomeninou, ale iba zriedkavo je riešením suplementácia vápnikom. Rozsiahle nedostatky horčíka a vitamínu D tiež prispievajú k zhoršeniu zdravotného stavu kostí, a vitamín K2 sa čoraz viac považuje za zásadný pre budovanie a udržiavanie zdravých kostí.
Horčík, vitamín D3 a vitamín K2 uľahčujú správnu absorpciu, využitie, skladovanie vápnika a často sú odporúčané, spolu s dlhodobým doplnením vápnika, na minimalizovanie možnosti tvorby obličkových kameňov a kardiovaskulárnych problémov.

Mangán, meď a zinok sú životne dôležité pre vytváranie silných kostí, ktoré sú odolnejšie voči zlomeninám. Tieto stopové prvky sú prítomné vo vysoko biologicky dostupných citrátových alebo chelátových formách v prospech tých, ktorí majú nízky obsah žalúdočnej kyseliny alebo iné tráviace problémy.

Zinok a vitamín K2 sú potrebné na syntézu kolagénu, aby sa vytvorila kostra, na ktorej je vybudovaná kosť. Menachinón-7, vysoko aktívna a netoxická forma vitamínu K2, môže pomôcť znížiť riziko zlomeniny bedra a úbytku kostnej hmoty u žien po menopauze.

Vápnik Plus + Vitamín, D, K2 + minerály od spoločnosti Webber Naturals poskytuje vyvážený denný minerálny doplnok na podporu zdravých kostí a zubov, ako aj pre zdravie kardiovaskulárneho a imunitného systému a funkciu svalov a nervov.

  • Každá gélová kapsula obsahuje 200 mg vápnika spolu so šiestimi stopovými prvkami a vitamínmi nevyhnutnými pre zdravie kostí
  • Užívať len 2 gélové kapsuly denne.
  • Zahŕňa vysoko biologicky dostupné formy citrátu a HVP chelátov zinku, medi a mangánu.
  • Obsahuje vitamín D v aktívnej forme, cholekalciferol (D3).
  • Obsahuje vitamín K2 ako menachinón-7 (MK-7), pokročilú formu vitamínu K rozpustného v tukoch, ktorá je netoxická a metabolickejšia ako vitamín K1 (fylochinón) a ďalšie formy vitamínu K2, ako je MK-4.

Udržuje zdravé kosti, zuby, pokožku, správne fungovanie svalov a imunitnú funkciu. Pomáha vytvárať a opravovať spojivové tkanivo a pomáha pri trávení cukrov, tukov a bielkovín. Pomáha vytvárať červené krvinky. Vápnik v kombinácii s dostatočným množstvom vitamínu D, zdravou výživou a pravidelným cvičením môže pomôcť znížiť riziko vzniku osteoporózy. Vitamín D pomáha pri vstrebávaní a využívaní vápnika a fosforu.

Zloženie: Vápnik (uhličitan) 200 mg, Vitamín D3 (cholekalciferol) 5 mcg (200 IU), Vitamín K2 (menachinón 7) ako MK-7 (fazuľa natto) 8 mcg, Horčík (oxid) 20 mg, Zinok (citrát) 2,5 mg, Meď (HVP*) 330 mcg, Mangán (citrát) 0,6 mg
* Hydrolyzovaný rastlinný proteín

Ostatné zložky: Tobolka z mäkkého gélu (želatína, glycerín, čistená voda, oxid titaničitý), organický ľanový olej, slnečnicový lecitín bez GMO, žltý včelí vosk.

Ďalšie informácie: iba dospelí. Poraďte sa s lekárom pred použitím, ak užívate lieky na riedenie krvi. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 2 softgels denne s jedlom, niekoľko hodín pred alebo po užití iných medikamentov, alebo ako určí lekár.

Balenie: 90 | Forma: softgels
 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Vápnik (Calcium) Plus Vitamín D3, K2 + Minerály Webber Naturals

  • 14.40€

  • Bez DPH: 12.00€

Súvisiace produkty

Vápnik + Horčík s obsahom Vitamínu D3 v pomere 1:1 Webber Naturals

Vápnik + Horčík s obsahom Vitamínu D3 v pomere 1:1 Webber Naturals

Vápnik + horčík s obsahom vitamínu D3 v pomere 1:1 od Webber Naturals pomáha pri vývoji a udrži..

7.90€ 9.90€ Bez DPH: 6.58€

Citrát Vápnika 300 mg s vysokou absorbciou Webber Naturals

Citrát Vápnika 300 mg s vysokou absorbciou Webber Naturals

Citrátová forma vápnika je najľahšie vstrebateľná forma a je ideálna pre tých, ktorí majú nízku hlad..

9.30€ Bez DPH: 7.75€

Webbernaturals