• Vitamín B12 2500 mcg Webber Naturals

Ako starneme, schopnosť absorbovať vitamín B12 v žalúdku klesá. Ktokoľvek nad 50 rokov a ľudia s tráviacimi problémami sú v dôsledku nedostatku B12 vystavení riziku neurologických problémov a anémie. Vitamín B12 2500 mcg s čerešňovou príchuťou, od spoločnosti Webber Naturals obchádza žalúdok a dodáva vitamín B12 priamo do krvného obehu.

Vitamín B12 robí viac než len že vytvára červené krvinky a zabraňuje anémii. Je potrebný pre zdravé fungovanie mozgu, nervov a pomáha telu metabolizovať tuky, bielkoviny a uhľohydráty.

U niektorých ľudí, najmä u ľudí starších ako 50 rokov, telo nevytvára dostatočný „vnútorný faktor“, ktorý je zložkou žalúdočnej kyseliny potrebnou na vstrebávanie vitamínu B12. Podobne je vitamín B12 slabo absorbovaný ľuďmi, ktorí trpia poruchami trávenia, ako sú Crohnova choroba alebo celiakia, a ľuďmi, ktorí podstúpili gastrointestinálny chirurgický zákrok. Vegetariáni a vegáni môžu tiež prijímať príliš málo vitamínu B12, pretože hlavnými zdrojmi potravy B12 v potravinách sú mäso a syr.

Nedávne štúdie navyše ukazujú, že nedostatok B12 je bežný dokonca aj medzi mladými ľuďmi, ktorí jedia mäso. Nedostatok vitamínu B12 môže spôsobiť neurologický pokles ešte predtým, ako sa objavia príznaky anémie. Môže tiež spôsobiť zvýšené hladiny homocysteínu, čo zvyšuje riziko srdcových chorôb.

  • Tablety pod jazyk s rýchlou absorpciou.
  • Prírodná čerešňová aróma.
  • Nevyhnutné pre normálnu tvorbu krvných buniek.
  • Pomáha udržiavať zdravý nervový systém.
  • Podporuje zdravý metabolizmus.

Vitamín B12 od spoločnosti Webber Naturals sa ľahko vstrebáva pod jazyko, čím obchádza žalúdok a dodáva vitamín B12 priamo do krvného obehu. Faktor udržiavania dobrého zdravia. Pomáha telu metabolizovať tuky, bielkoviny a cukry. Pomáha vytvárať červené krvinky. Pomáha predchádzať nedostatku vitamínu B12.

Zloženie: Vitamín B12 (kyanokobalamín) 2500 mcg

Ostatné zložky: D-manitol, sodná soľ kroskarmelózy, prírodná čerešňová aróma, stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant).

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 1 tableta denne sa nechá rozpustiť pod jazykom alebo podľa pokynov lekára. Poraďte sa s lekárom pre použitie na viac ako 4 mesiace.

Balenie: 60 | Forma: ľahko rozpustné tablety pod jazyk
   

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Vitamín B12 2500 mcg Webber Naturals

  • 16.21€

  • Bez DPH: 13.51€

Súvisiace produkty

Vitamín B12 5000 mcg Metylkobalamin BONUS Webber Naturals

Vitamín B12 5000 mcg Metylkobalamin BONUS Webber Naturals

Vitamín B12 s 5 000 mcg metylkobalamínu od spoločnosti Webber Naturals podporuje zdravú štruktúru a ..

18.29€ Bez DPH: 15.24€

Webbernaturals