• Vitamín C 500 mg, A a D3, cmúľajúci Webber Naturals

Vitamín C trojitá sila 500 mg s vitamínom A a D3 od spoločnosti Webber Naturals poskytuje základné vitamíny na podporu imunitných funkcií. Každá žuvacia tableta poskytuje 500 mg vitamínu C, 500 IU vitamínu D3 a 2 500 IU vitamínu A v lahodnej tropickej príchuti.

Vitamín C trojitá sila od spoločnosti Webber Naturals je chutná žuvacia tableta, ktorá poskytuje tri kľúčové živiny na podporu nevyhnutnej aktivity imunitného systému. Vitamíny A, C a D spolupracujú pri podpore prirodzenej obranyschopnosti organizmu proti infekcii a pomáhajú bojovať proti kašľu a prechladnutiu po celý rok.

Tieto životne dôležité živiny tiež pomáhajú podporovať normálny rast a udržiavanie zdravých chrupaviek, kostí, zubov a ďasien a poskytujú dôležitú antioxidačnú podporu na ochranu buniek pred oxidačným poškodením. Vitamín C môže tiež pomôcť recyklovať ochudobnený vitamín E a zvýšiť tak antioxidačnú ochranu.

Vitamíny A a C podporujú hojenie rezov a škrabancov, ako aj celkové zdravie pokožky a vitamín A je potrebný pre zdravý zrak. Vitamíny A a C zohrávajú úlohu pri uľahčovaní vstrebávania a správnom používaní železa na podporu tvorby červených krviniek, zatiaľ čo vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika a je potrebný na vytváranie silných, zdravých kostí a zubov.

Pohodlná žuvacia tableta s obsahom 500 mg vitamínu C - tablety sa nemusia prehltnúť

  • Obsahuje vitamín D3 a vitamín A na udržanie imunitných funkcií.
  • Pomáha udržiavať zdravé kosti, chrupavky, zuby a ďasná.
  • Vyrobené z prísad iných ako GMO, bez umelých farbív a konzervačných látok.
  • Lahodná tropická príchuť.
  • Antioxidant pre udržanie dobrého zdravia.

Každá žuvacia tableta poskytuje 500 mg vitamínu C, 500 IU aktívneho vitamínu D3 a 2500 IU vitamínu A. Doprajte svojmu telu to, čo potrebuje na ochranu proti kašľu a prechladnutiu pomocou vitamínu C trojitá sila. Vitamín C trojitá sila s vitamínmi C, D a A pomáha udržiavať imunitné funkcie. Faktor normálneho vývoja a udržiavania zdravých kostí, chrupavky, zubov a ďasien. Pomáha pri tvorbe spojivového tkaniva a pri hojení rán. Pomáha udržiavať schopnosť tela metabolizovať výživné látky. Antioxidant pre udržanie dobrého zdravia.

Zloženie: Vitamín C (kyselina askorbová, askorbát sodný) 500 mg, Vitamín D3 (cholekalciferol) 500 IU (12,5 mcg), Vitamín A (palmitát) 2500 IU (750 mcg)

Ostatné zložky: Sacharóza, dextróza, sorbitol, prírodné tropické príchute (mango, mučenka, broskyňa), kyselina stearová, stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant), sukralóza, hesperidín.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 1 až 2 pastilky denne nechať rozpustiť v ústach.

Balenie: 150 | Forma: cmúľajúce tablety
   

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Vitamín C 500 mg, A a D3, cmúľajúci Webber Naturals

  • 17.80€

  • Bez DPH: 14.83€

Webbernaturals