• Zázvorový prípravok proti chrípke s obsahom vitamínu C, D3 a zinku Webber Naturals

Zázvorová formulácia proti chrípke od spoločnosti Webber Naturals kombinuje organický zázvorový koreň s vitamínom C, vitamínom D3 a zinkom na podporu imunitnej funkcie v pohodlnej žuvacej tablete. Zázvor sa v rastlinnej medicíne tradične používa ako expektorancia (látka uľahčujúca vykašliavanie) a antitusikum (liek tlmiaci kašeľ), ktorý pomáha zmierniť bronchitídu, kašeľ a prechladnutie. Vhodné pre dospelých a deti od 6 rokov.

Zázvorový prípravok proti chrípke od spoločnosti Webber Naturals je prírodnou alternatívou na potlačenie bežných príznakov nachladnutia, vrátane kašľa a bronchitídy a na udržanie zdravej imunitnej funkcie. Táto jedinečná receptúra ​​kombinuje organický zázvor, vitamín C, vitamín D3 a zinok pre dôkladnú podporu prírodného chladu a chrípky.

  • Prírodný, imunitný podporný prípravok.
  • Žuvacie tablety bez cukru, prirodzene sladené xylitolom a stéviou.
  • Používa sa v bylinnej medicíne na zmiernenie bronchitídy, kašľa a nachladnutia.
  • Pomáha zmierňovať žalúdočné ťažkosti spojené s kinetózou a / alebo morskou chorobou.
  • Obsahuje organický zázvorový koreň štandardizovaný na 5% gingerolov, čo je biologicky aktívna.

Zázvorový prípravok proti chrípke pomáha udržiavať imunitnú funkciu. Tradične sa používa v rastlinnej medicíne ako expektorancia a antitusikum na zmiernenie bronchitídy, kašľa a prechladnutia. Klinicky preukázané, že pomáha predchádzať nevoľnosti a zvracaniu spojeným s pohybovou chorobou a / alebo morskou chorobou. Tradične sa používa v rastlinnej medicíne na zmiernenie porúch zažívacieho traktu / vrátane nedostatku chuti do jedla, nevoľnosti, zažívacích spazmov, zažívacích ťažkostí, dyspepsie a nadúvania (koliny). Antioxidant pre udržanie dobrého zdravia.

Zázvor je tradične používaný v bylinnej medicíne pre jeho vykašliavaciu činnosť, zmierňuje kašeľ a súčasne podporuje uvoľňovanie hlienu a hlienu. Je to tiež tradičný liek na zažívacie ťažkosti, nevoľnosť, dyspepsiu a plynatú koliku. Vitamín C, dôležitý antioxidant, ktorý spolupracuje s vitamínom D a zinkom na podpore imunitnej funkcie.

Zázvorový prípravok proti chrípke sa vyhýba vedľajším účinkom únavy, ktoré sa bežne vyskytujú pri voľnom kašli a nachladnutí. Tieto žuvacie tablety neobsahujúce cukor sú sladené prírodným xylitolom bez GMO a stéviou - ideálne pre jednotlivcov, pre ktorých je ťažké prehltnúť kapsuly a tablety. Tento produkt môžu používať dospelí a deti vo veku 6 rokov a viac, ktorí potrebujú tráviacu a imunitnú podporu.

Zloženie: Výťažok z organického zázvoru 25: 1 (Zingiber officinale) (podzemok) (5% gingerolov) 20 mg (Zodpovedá 500 mg zázvoru), Vitamín C (kyselina askorbová, askorbát vápenatý) 100 mg, Vitamín D3 (cholekalciferol) 250 IU (6,25 mcg), Zinok (bisglycinát, glukonát) 2,5 mg

Ostatné zložky: Xylitol, mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylcelulóza, stearát horečnatý rastlinného stupňa (lubrikant), list Stevia rebaudiana.

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Dávkovanie: 1-2 tablety denne.

Balenie: 90 | Forma: tablety
   

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Zázvorový prípravok proti chrípke s obsahom vitamínu C, D3 a zinku Webber Naturals

  • 12.90€

  • Bez DPH: 10.75€

Webbernaturals